Coffret Balancing Care Astrali

set pro vyrovnávací péčí o normální a suchou pleť obličeje

 
1 090 Kč / balení
Coffret Balancing Care Astrali

Detailní popis produktu

Díky coffretu s vyrovnávací péčí bude tvá pleť po celý den chráněná, posílená a zbavená všech nečistot. Je určen pro péči o normální a suchou pleť.

 

Objev péči o normální a suchou pleť s Astrali Balancing Care Coffretem, který nabízí kompletní péči v jednom dárkovém setu a za výhodnější cenu.

Set obsahuje produkty:

  • MAKE UP REMOVER 50 ml
  • TONIC LOTION 50 ml
  • DAY CREAM 15 ml
  • COMFORT CREAM 40 ml

 

Sestavili jsme jednoduchý rituál, který můžeš aplikovat na svou pleť ráno a večer ve třech jednoduchých krocích.

Krok 1

Na začátku každého rituálu péče o pleť aplikuj Make Up Remover na pokožku tváře, krku a dekoltu. Jeho jemná textura se snadno nanáší a důkladně odstraňuje veškeré nečistoty a make-up z pokožky. Krouživými pohyby směrem vzhůru pomáháš otevřít póry a připravit pleť na další kroky péče. Přípravek je vhodný i na odlíčení rtů a očního okolí.

Krok 2

Tonic Lotion nanes na vatové tamponky a takto aplikuj na pokožku tváře, krku a dekoltu. Je lépe použít dva tamponky a postupovat ve směru od středu obličeje ven a podél kontur. Stejné pravidlo platí také pro dekolt. Následně tonikum do pleti ještě jemně prsty zapracuj.

Krok 3

Ráno
Poté, co je tvá pleť dokonale vyčištěná a tonizovaná, na ni nanes Day Cream, který dodá pleti pocit hydratace a uklidnění. Představuje ochranu před agresivními vlivy z prostředí. Jemnou efleráží zapracuj krém do pokožky, postupuj od středu obličeje směrem vzhůru. Tvoje pleť bude po této kompletní péči vyživená a chráněná po celý den.
Případně můžeš ráno společně použít Comfort Cream a pak Day Cream.

 

Večer
Poté, co je tvá pleť dokonale vyčištěná a tonizovaná, na ni nanes Comfort Cream, který dodá pleti pocit hydratace a uklidnění, působí proti začervenání a pocitu pnutí či přesušení pleti. Jemnou efleráží zapracuj krém do pokožky, postupuj od středu obličeje směrem vzhůru. Tvoje pleť bude po této kompletní péči dostatečně vyživená a připravená na odpočinek.

 

 

Ráno tedy můžeš použít oba krémy společně, případně použít pouze Day Cream a naopak večer použít pouze Comfort Cream.

 

Nyní máš recept na krásnou a zdravou pleť ve třech jednoduchých krocích. Nech se unést naší péčí a užij si pocit krásy každý den.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LS Avatar autora | 26.4.2024
S kosmetikou jsem velmi spokojena. Kupovala jsem si jednotlivé produkty a nyní jsem vyzkoušela dárkový set, který obsahuje kompletní péči. Jedná se o zvýhodněné balení, takže lepší cena. Také se mi líbí, že některé produkty jsou v cestovním balení - tedy miniatury. Takže dosud koupené velké produkty mohu doplnit právě těmi menšími, které se mi hodí při cestování. Doporučuji.