Doprava zdarma

O nás

Staň se hvězdou vlastního příběhu s kosmetikou Astrali

o_nas-foto_01 Vítej ve světě Astrali a objev spolu s námi kosmetickou značku vytvořenou francouzskou laboratoří Labogers, která je celosvětově známá již více než 60 let pro jedinečnou účinnost svých kosmetických produktů.

Jak začal příběh Astrali

Kosmetiku Astrali nesoucí symbol hvězdy vyvinul se svým týmem zkušených odborníků David Laporte, syn Dr. Alberta Laporte, zakladatele laboratoří Labogers.

Dr. Albert Laporte byl předním francouzským lékařem a biologem a před více než 60 lety založil v městečku Béraut v jihozápadní Francii první laboratoř zabývající se buněčnou terapií. Na dlouholetou tradici a zkušenosti svého otce navázal právě David, který se od dětství pohyboval mezi krémy a všemi možnými druhy kosmetických přípravků. Jeho hlavním cílem je rozvíjet značku kvalitní péče o pleť a pokožku celého těla založenou na přírodních složkách a odpovědnou k životnímu prostředí, která by byla dostupná co nejširšímu počtu žen.

Astrali je každodenní přírodní, preventivní a vyrovnávací péče o pleť, která vyniká:

o_nas-foto_03
 • jemnou a lehkou texturou, díky níž si tuto značku oblíbíš
 • svěžími a jemnými vůněmi, které jsou pozvánkou ke zklidnění a odpočinku
 • účinnými přírodními ingrediencemi vybranými ve správném poměru

Produkty Astrali harmonizují tvoji pleť a účinně předchází známkám stárnutí, a to bez ohledu na tvůj věk. Slogan Astrali „Enjoy your Skin", tedy užij si svou pleť, vybízí k radosti z pleti a přirozené péči o ni.

Identita a hodnoty značky Astrali

Pěticípá hvězda Astrali představuje čtyři hlavní živly - voda, oheň, země, vzduch - obklopující siluetu ženy tanečnice, která díky nim dosahuje rovnováhy a harmonie těla a duše.

o_nas-foto_02

Při tvorbě produktových řad Astrali se David Laporte inspiroval:

 • VZDUCHEM pro produkty péče o obličej
 • VODOU pro péči o tělo
 • ZEMÍ pro produkty zaměřené na péči o zralou pleť
 • OHNĚM představující sluneční řadu, zaměřenou na péči při opalování

Filozofie značky Astrali

o_nas-foto_04
 • Jednoduchá, účinná a smyslná péče, která tě navrátí k sobě samé.
 • Kompletní a dokonalé ošetření pleti jen s omezeným počtem produktů.
 • Základem je myšlenka pečovat o pleť od mládí a tím oddálit známky stárnutí. Na tuto životní etapu pak budeš včas připravená.
 • Produkty Astrali fungují PREVENTIVNĚ a receptury jsou dokonale VYVÁŽENÉ, aby mohly odhalit krásu pleti bez ohledu na věk.

Odpovědnost Labogers - výrobce kosmetiky Astrali

 • Klade důraz na respekt k přírodě, a to jak při výběru ingrediencí pro produkty, tak při výběru obalů.
 • Zavázal se k šetrnému přístupu k životnímu prostředí a celé naší planetě.
 • Obaly jsou vyrobeny z recyklovaných plastů a jsou recyklovatelné. Při výrobě jsou dodržovány nejvyšší standardy, aby byla zaručena kvalita a bezpečné uchování produktů.
 • Kartonové obaly se vyrábí ze zdrojů, které pochází z lesů, v nichž se hospodaří odpovědně a udržitelně.
 • Na potisk krabiček se používají barvy na přírodní bázi, které jsou 100% biologicky odbouratelné.
 • Žádný z produktů není testován na zvířatech.

 

FlowBEAUTY s.r.o. - Výhradní distributor Astrali pro Česko a Slovensko

o_nas-foto_05

Slovo Mgr. Ladislava Kavana, majitele a jednatele FlowBEAUTY

K založení společnosti FlowBEAUTY nás vedly dlouholeté zkušenosti z kosmetického světa. V našem pojetí představuje tato oblast propojení péče o tělo, pleť a zevnějšek s péčí o vnitřní rovnováhu. Krásu chápeme jako respekt k individualitě, důraz na duševní pohodu, oceňování různorodosti, sebepřijetí, tvůrčí pojetí osobnosti, a především svobodu být tím, kým si být přejeme. Svobodu být autentickou bytostí, která žije v souladu se svým nitrem i tělem. Všichni vnímáme, že to nejdůležitější je, abychom byli sami se sebou v harmonii a našli si vlastní cestu ke štěstí.

Chceme být našim klientkám a klientům průvodcem a rádcem na cestě osobního růstu i péče o sebe samé, abychom jim tak pomohli dosáhnout vnitřního souladu a spokojenosti.

S ohledem na to jsme zvolili pro naši společnost název FlowBEAUTY. Slovíčko flow v anglickém jazyce označuje mj. psychologický stav, kdy jsme plně ponořeni do přítomnosti a života nebo činnosti. Flow prožíváme, když nás něco skutečně baví, když zažíváme radost z objevování, z řešení nových výzev, z překonávání našich hranic. Abychom mohli vzkvétat. Cílem flow beauty je pomáhat dosáhnout životního stylu s přílivem vnitřní i vnější krásy a radosti z vlastního já. To je naše inspirace a poslání.

Bude nám potěšením stát se součástí vašich každodenních flow. Tým FlowBEAUTY