Coffret Harmony Comfort Care Astrali

set pro vyživující a zklidňující péči o obličej

 
1 172 Kč / balení
Coffret Harmony Comfort Care Astrali

Detailní popis produktu

Díky péči s harmonizujícím coffretem bude tvá pleť zklidněná, zjemněná, vyčištěná, vyživená a hydratovaná. Set je určen pro normální a suchou pleť.

 

Objev péči o normální a suchou pleť s Astrali Harmony Comfort Care Coffretem, který nabízí kompletní péči v jednom dárkovém setu a za výhodnější cenu.

Set obsahuje produkty:

  • MAKE UP REMOVER 50 ml
  • TONIC LOTION 50 ml
  • DAY CREAM 15 ml
  • INTENSIVE NUTRITION CREAM 40 ml

 

Sestavili jsme jednoduchý rituál, který můžeš aplikovat na svou pleť ráno a večer pouze ve třech jednoduchých krocích.

Krok 1

Na začátku každého rituálu péče o pleť aplikuj Make Up Remover na pokožku tváře, krku a dekoltu. Jeho jemná textura se snadno nanáší a důkladně odstraňuje veškeré nečistoty a make-up z pokožky. Krouživými pohyby směrem vzhůru pomáháš otevřít póry a připravit pleť na další kroky péče. Přípravek je vhodný i na odlíčení rtů a očního okolí.

Krok 2

Tonic Lotion nanes na vatové tamponky a takto aplikuj na pokožku tváře, krku a dekoltu. Je lépe použít dva tamponky a postupovat ve směru od středu obličeje ven a podél kontur. Stejné pravidlo platí také pro dekolt. Následně tonikum do pleti ještě jemně prsty zapracuj.

Krok 3

Ráno
Poté, co je tvá pleť dokonale vyčištěná a tonizovaná, na ni nanes Day Cream, který dodá pleti pocit hydratace a uklidnění. Představuje ochranu před agresivními vlivy z prostředí. Jemnou efleráží zapracuj krém do pokožky, postupuj od středu obličeje směrem vzhůru. Tvoje pleť bude po této kompletní péči vyživená a chráněná po celý den.

 

Případně můžeš ráno společně použít Intensive Nutrition Cream a pak Day Cream.

 

Večer
Poté, co je tvá pleť dokonale vyčištěná a tonizovaná, na ni nanes Intensive Nutrition Cream, který přináší okamžitý pocit úlevy od napětí a podráždění, které provází suchou pokožku. Velmi dobře zvláčňuje a na povrhu pokožky vytváří neviditelný ochranný film a doplňuje hydrolipidovou bariéru. Jemnou efleráží zapracuj krém do pokožky, postupuj od středu obličeje směrem vzhůru. Tvoje pleť bude po této kompletní péči dostatečně vyživená a připravená na odpočinek.

 

 

Ráno tedy můžeš použít oba krémy společně, případně použít pouze Day Cream a naopak večer použít pouze Intensive Nutrition Cream.

 

Nyní máš recept na krásnou a zdravou pleť ve třech jednoduchých krocích. Nech se unést naší péčí a užij si pocit krásy každý den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: