Coffret Mattifying Care Astrali

set s matující péčí o obličej pro smíšenou a mastnou pleť 

 
1 000 Kč / balení
Coffret Mattifying Care Astrali

Detailní popis produktu

Coffret vyrovnávací péče sjednocuje pleť a čistí póry. Pleť po jejím použití působí velmi svěže a zdravě. Vhodný pro smíšenou a mastnou pleť.

 

Objev péči o smíšenou a mastnou pleť s Astrali Mattifying Care Coffretem, který nabízí kompletní péči v jednom dárkovém setu a za výhodnější cenu.

Set obsahuje produkty:

  • CLEANSING GEL 50 ml
  • TONIC LOTION 50 ml
  • REGULATING JELLY 40 ml
  • DAY CREAM 15 ml

 

Sestavili jsme jednoduchý rituál, který můžeš aplikovat na svou smíšenou či mastnou pleť ve čtyřech jednoduchých krocích s cílem dosáhnout jejího zmatnění.

Krok 1

Na začátku každého rituálu péče o mastnou či smíšenou pleť aplikuj Cleansing Gel na pokožku tváře, krku a dekoltu. Gel zbaví pokožku nečistot i přebytečného mazu. Zmatní ji, detoxikuje a reguluje produkci séba. Hluboce čistící gel stahuje póry, zanechává pleť svěží a připravenou na další kroky kosmetické rutiny.

Krok 2

Tonic Lotion nanes na vatové tamponky a takto aplikuj na pokožku tváře, krku a dekoltu. Je lépe použít dva tamponky a postupovat ve směru od středu obličeje ven a podél kontur. Stejné pravidlo platí také pro dekolt. Následně tonikum do pleti ještě jemně prsty zapracuj.

Krok 3

Poté, co je tvá pleť dokonale vyčištěná a tonizovaná, na ni nanes Regulating Jelly, které obsahuje mořský cukr pro zmatnění pleti, které zabezpečí sametový finiš bez lesku na celý den. Dále obsahuje zinek, který působí jako antioxidant, pomáhá stáhnout póry, má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá rychleji zahojit pupínky.

Krok 4

Poté, co je tvá pleť dokonale vyčištěná a tonizovaná a zároveň i zmatněná, použij Day Cream, který dodá pleti pocit hydratace a uklidnění. Představuje ochranu před agresivními vlivy z prostředí. Jemnou efleráží zapracuj krém do pokožky, postupuj od středu obličeje směrem vzhůru. Tvoje pleť bude po této kompletní péči vyživená a chráněná po celý den.

 

 

Nyní máš recept na krásnou a zdravou pleť ve čtyřech jednoduchých krocích. Nech se unést naší péčí a užij si pocit krásy každý den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: